تبلیغات
Bdylto3U4F5CSt-3aGgqNI1FWnE دانلودکم | دانلود بهترین ها و کم حجم ترین ها - معرفی David Copperfield
به نام خدا

http://s1.picofile.com/file/7231073652/index.jpeg

دیوید كاتكین 16 سپتامبر 1956 به دنیا آمد. زمانی كه تازه چند سالی از عمرش می‌گذشت، پدربزرگش حقه‌ای با كارت‌های بازی برای او اجرا كرد و پس از این‌كه دیوید به یادگیری آن علاقه نشان داد، راه آن را به دیوید کاپرفیلد  یاد داد.
همین منشاء علاقه او به شعبده بازی و ادامه دادن آن به طور حرفه‌ای شد. اما خودش می‌گوید: «افسوس پدربزرگم آن قدر عمر نكرد كه شاهد اجراهای من به عنوان یك شعبده باز حرفه‌ای باشد. من هرشب اجراهایم را با یاد و خاطره او شروع می‌كنم.»
نخستین کار حرفه ای او در سن 12 سالگی او انجام شد.

او در نمایش‌هایش سعی می‌كرد با كمترین حقه‌ها و جلوه‌های ویژه تصویری مخاطبان را تحت تأثیر قراردهد. كاری كه ویژگی كارهای او به حساب می‌آمد و می‌آید. این ویژگی برجسته باعث شد تاكنون  3بیلیون مخاطب داشته باشد و مردم 40 كشور جهان او را بشناسند.

ار جمله كارهای معروف او می توان به ناپدید کردن هواپیما و قطار ، عبور از دیوار! ناپدید کردن 12 نفر در سالن و جلوی دید صد ها نفر ، به دونیمه کردن بدن خود ، ناپدید کردن مجسمه! پرواز در آسمان ! معلق ساختن افراد در آسمان ! گریز از گاوصندوقی در ساختمانی در حال انفجار و آن هم با دست و پایی بسته و به زنجیر کشیده شده ، گریز از افتادن بر روی خنجر هایی آتشین و دهها مورد هنر نمایی بسیار بسیار دیدنی و جالب اشاره كرد .منبع : siavashblaine.mihanblog.com


با تشکر فراوان
سیامجیک